ענבל בר-און, משרד עריכת דין
לפניות במיילצור קשר

לקוחות מספרים

סיגל (שם בדוי): ענבל היקרה, אני רוצה להודות לך על מאבק האפוטרופסות הנוגע לאמי שניהלת עבורי. חשוב לי להודות לך לא רק על המסירות והמקצועיות הפרפקציוניסטית שאיתם ניהלת את המאבק אלא גם, ולא פחות חשוב, על האכפתיות, הזמינות והתמיכה הנפשית שהענקת לנו לאורך הדרך. 

כשניסו לכפות על אמי אשפוז נאבקת עד לביהמ"ש העליון והצלחת לבטל את ההוראה. ובהמשך, בדיון שלא ארך יותר מרבע שעה גרמת לשופטת לקבל את טענותיך, ולפסוק לטובתנו בעניין האפוטרופסות. תודה לך על הליווי והתמיכה המקצועית והנפשית שהענקת לנו ושהקלו עד מאד על תהליך לא פשוט זה.  

שרון (שם בדוי): "לפני כשלושה חודשים התקשרו אלי משלוותה בזמן שהייתי עסוקה והודיעו לי שאם לא אגיע מיד לבדיקה פסיכיאטרית כפויה בעצמי, ישלחו אלי ניידת וייקחו אותי בכוח. מייד נכנסתי להתקף חרדה מהמחשבה המפחידה שייקחו אותי בכוח מול כולם. הבנתי שאני בהתקף חרדה ושעל סמך זה יכולים לטעון שאני צריכה אשפוז. אם היו מאשפזים אותי הייתי מאבדת את מקום העבודה.  ביררתי בפייסבוק וישר הפנו אותי לענבל בר און. היא ענתה מייד והיתה מתחשבת נורא. היא הבינה את הדחיפות ופנתה זמן כדי לייעץ לי טלפונית ולהדריך אותי איך להתנהל בסיטואציה. מיותר לציין שזה נגמר בטוב. חזרתי הביתה ובלי אשפוז". 

אלי (שם בדוי): "ידידה קרובה שלי נפלה קורבן לרשויות הרווחה, אשר ביקשו להוציא את ביתה הקטינה מחזקתה, תחילה לאשפוז כפוי ואז לקלט חירום. עו"ד ענבל בר-און נכנסה לתיק בשלב הערעור, וכתבה את אחד הערעורים היסודיים והמפורטים אשר נתקלתי בהם מעודי. היא נלחמה בנחישות על הילדה, גם במסגרת ההליכים בבית המשפט, וגם במכתבים לכל הגורמים הטיפוליים, ולא ויתרה עד לחזרת הילדה לחיק המשפחה ולחיק האמא".

נאווה (שם בדוי): "עו"ד ענבל בר-און מאוד סייעה לי. לפעמים הצרות שהכי גדולות שלנו נגרמות מהפרות של זכויות "קטנות" - כמו מטרדי רעש. דרך ע"וד בר און גיליתי שיש לי את הזכות שלא לסבול מרעש. היא הצילה אותי מחוזה שכירות דרקוני שחייב אותי לשלם עבור דירה שהיא כל כך רועשת עד שפשוט לא ניתן לגור בה, שהייתה רועשת אפילו בלילה! אם לא הודיעו לכם על מטרדי רעש בדירה לפני שחתמתם על חוזה שכירות- זכותכם לעזוב מבלי לשלם!  היא עזרה לי להשתחרר ולקבל את כל הכסף שלי בחזרה ובאופן מיידי. מומלצת מאוד. יחס אנושי והרבה סבלנות".

איילת (שם בדוי): "לפני כחצי שנה אושפזתי באופן כפוי באופן לא חוקי בלב השרון בפרדסיה ועו"ד ענבל בר-און מאוד עזרה לי. בזכותה לא העבירו אותי למחלקה סגורה ושוחררתי במהירות מהאשפוז הלא חוקי".

נעמה (שם בדוי): "אני מבקשת להמליץ בכל לב על עורכת הדין ענבל בר-און. פניתי אליה בעקבות קריאת מאמריה, וחשתי הזדהות רבה עם כל מה שנכתב שם, וכן תקווה רבה – עקב קריאת מאמרים אלו- כי יש סיכוי כי בבוא היום דברים במערכת בריאות הנפש ישתנו לטובה.  

איני יכולה שלא להמליץ בכל ליבי ובכל נשמתי על שירותיה של עורכת הדין המופלאה, החכמה, הנחושה והמבריקה הזו, לפחות לאור האופן שבו טיפלה בענייני, במהלך האשפוז הכפוי המאד מאד טראומטי שעברתי, שנחווה בעיני כאונס.

עורכת הדין ענבל בר-און היא אחת הנדירות ביושרתה, שכן למרות שהיא סבורה שיש לשנות את החוקים הקיימים בתחום בריאות הנפש, כשהיא פונה לבית המשפט היא נצמדת לחוק, אך משקיעה בצורה בלתי נדלית בכדי לעמול על כל "פרצה" במסגרת החוקית, אשר באמצעותה ניתן לעשות צדק ולסייע למי שלכודים בתוך המערכת האיומה, הפוגענית וההרסנית, של אשפוז פסיכיאטרי כפוי".

 

שרה (שם בדוי): לדעתי עו"ד ענבר בר און הנה עו"ד מקצוענית שיודעת את עבודתה ועושה אותה באהבה ואכפתיות ומסירות, הצילה אותי במצוקתי, תמכה ועזרה, מאמינה במה שהיא מייצגת ואני מברכת אותה ומודה לה על כל מה שעשתה עבורי. 

אהוד (שם בדוי): ברצוני לספר לכם את הסיפור שלי דרך המפגש הטלפוני שלי עם עורכת הדין ענבל . לפני כמספר ימים נקלענו למצב בו רוצים לאשפז בכפיה את הבת של אישתי שהיתה מאושפזת בתל השומר במחלקת הפרעות אכילה . בחיפושיי אחר עורכיי דין בתחום שוחחתי עם לפחות 4 עורכיי דין כדי להבין ולקבל יעוץ מיידי להחלטה שנכפתה עלינו , אישפוז בכפיה בבית החולים אברבנל , לאחר כמה עורכיי דין שלא נתנו מענה לכל שאלותיי ואו שניערו את עצמם מלהיכנס לפעולה מהירה ומיידית כדי לשנות את הגזרה . הגעתי למספר הטלפון של ענבל , היה זה שעת ערב מאוחרת לקראת השעה 10 , אני מתקשר אליה , היא עונה ואנ מסביר לה שיש לנו מקרה חרום ואנחנו צריכים טיפול מיידי , היא עוזבת את ארוחת הערב שלה ומתפנה לשמוע את שיש לי לומר , בתוך פחות משעה נשלחו כל הבקשות למניעת הצו של הפסיכיאטרית מתל השומר והתחלנו במאבק . ענבל אני חייב להגיד שאת אחת ויחידה מדהימה ברגישות הגבוהה , במקצועיות ,בסבלנות אין סופית ,בקצב של לוחמת צדק שמחפשת ניצחון אמת . תודה מכל מעמקיי הלב על השרות 

טניה (שם בדוי): ברצוני להודות לעו"ד ענבל בר און על ליווי מסור, ענייני ואמפתי למקרה שלי. 

נעשה לי עול משטרתי שהוביל לאשפוז ארוך בתנאי צו של בית משפט. מאבקנו עסק בשחרורי מבית החולים הפסיכיאטרי בהקדם ובתנאים האופטימליים. ענבל ליוותה אותי בתהליך, עבדה ימים כלילות בקריאת התיק ולמידתו, והפגינה מקצועיות לצד אמפתיה. 

היא מייעצת ומסייעת מעבר למה שנדרשת אליו. אני מעוניינת להמליץ בחום על שירותיה לכל מי שמחפש עורכת דין אנושית, נעימה ובעלת תחושת שליחות כלפי לקוחותיה. נארימן (שם בדוי): עו״ד ענבל בר און - עבודה מכל הלב, מקצוענית, תומכת, זמינה לכל שאלה בכל זמן וגמישה מאוד♥️ ממליצה בחום לכל מי שנזקק וצריך סיוע ענבל בר און היא הכתובת המתאימה!! שיהיה לך כל הטוב שבעולם

אודות המשרד

משרד עריכת הדין ענבל בר-און עוסק במשפט המנהלי ובנקודות המפגש של האזרח הקטן עם הרשות או עם גופים גורמים עתירי כוח (הידועים גם כ"גופים דו מהותיים").

המשרד עוסק בעיקר בתחום הפסיכיאטריה והמשפט, עם דגש על אשפוז בכפייה, ערר וערעור על אשפוז בכפייה, תביעות נזיקין בגין אשפוז בכפייה, מניעה משפטית של אשפוז בכפייה, ועוד.

גם כשאנו עוסקים בתחומי המשפט האזרחי, הדגשים הינם על יחסי האזרח והרשות: תביעות נזיקין כנגד רשויות שלטוניות בגין עוולות חוקתיות, התגוננות מפני תביעות השתקה של רשויות מקומיות, ועוד. 

אתר זה עדיין מצוי בשלבי בנייה, לפיכך הנכם מוזמנים להמשיך ולהתעדכן מפעם לפעם בעמודים חדשים ובמאמרים חדשים.

תחומי עיסוק

  • מטרדי רעש
  • פסיכיאטריה ומשפט (אשפוז בכפייה)
  • משפט מנהלי
  • דיני לשון הרע והגנת הפרטיות
  • נזקי גוף
  • נכי צה"ל

צור קשר

050-4421948*

דוא"ל: [email protected]