ענבל בר-און, משרד עריכת דין
לפניות במיילצור קשר

רק מאמרים מקוריים

  

כיום ניתן למצוא באתרי אינטרנט של משרדי עורכי דין שפע של מאמרים הזמינים לקהל הרחב. המאמרים נועדו לשווק את משרד עורך הדין שמפרסם אותם, וגם להעשיר את הקהל הרחב בידע משפטי.

אולם, מעטים יודעים כי משרדים רבים אשר מפרסמים מאמרים, אינם מפרסמים מאמרים מפרי עורכי הדין מטעם המשרד, אלא - מטעם "שכירי עט" או "כותבי צללים" - לרוב סטודנטים למשפטים, משפטנים צעירים או עורכי דין צעירים הזקוקים לפרנסה, ואשר כותבים בעבור משרדי עורכי דין מאמרים, וזאת לצורך קידום אותם משרדים בגוגל.

אנו מאמינים, שאם את רופאה, קוסמטיקאית, רואת חשבון או אשת נדל"ן - זה לגיטימי להעסיק "שכיר עט" - ולקדם את עצמך בגוגל באמצעות פרסום מאמרים שרכשת מסטודנט מוכשר.

אולם - אצל עורכי דין - כושר הכתיבה הינו בליבת מקצוע עריכת הדין, היכולת להתנסח בכתב היא היא התמצית של היותך עורך דין. כאשר עורך דין מציג מצגי שווא כאילו מאמר שכתב סטודנט מוכשר פלוני הינו "מפרי עטו", הוא מטעה את הקהל ביחס ליכולות הכתיבה שלו. עורך דין יכול להציג בכזב את עצמו כמי שחיבר מאמרים שנכתבו בכישרון רב, והלקוחות עלולים ללכת שולל ולסבור, בטעות, כי אותו עורך דין הוא בעל כושר יוצא דופן בכתיבה, ולשכור את שירותיו על סמך מצג שווא זה.

אנו מאמינים שכעורכי דין, אנו מטעים את הציבור כאשר אנו מציגים מאמרים שלא נכתבו מפרי עטנו - כאילו הם "מפרי עטנו". הלקוחות שוכרים אותנו, עורכי הדין, על סמך היכולות שלנו, כגון היכולת להתבטא בבית המשפט, היכולת לנהל משא ומתן עם הצד שכנגד, היכולת לחקור נגדית, אך בעיקר - היכולת לכתוב. כתיבה היא היא המטלה העיקרית של עורכי הדין, וזאת בעידן שבו מרבית התיקים מסתיימים בפשרות, ואינם מגיעים לשלב ההוכחות, והדברים נחתכים לפי האופן שבו מנסח עורך הדין את כתב התביעה או את עיקרי הטיעון או את הסיכומים (ניתן לבקש הגשת סיכומים גם בפשרה לפי סעיף 79א לחוק בתי המשפט).

באתר זה תתקלו בעשרות, ובהמשך גם במאות מאמרים. כל המאמרים, ללא יוצא מן הכלל, נכתבו ע"י עו"ד ענבל בר-און. עו"ד ענבל בר-און הייתה בעברה כתבת לענייני משפט ב"חדשות מחלקה ראשונה", ומאז שנת 2006, עוד מהיותה סטודנטית, מפרסמת עו"ד בר-און מאמרים רבים ברחבי רשת האינטרנט. המאמרים שמוצגים, ויתעדכנו ללא הפסק באתר זה, כולם מפרי עטה של עו"ד ענבל בר-און, ואין כאן שימוש ב"כותבי צללים" או כותבים שכירים.

לקוחות המשרד יכולים לסמוך על עו"ד בר-און - כי סגנון הכתיבה שלה, אשר בא לידי ביטוי במאות מאמרים משפטיים שפרסמה משנת 2006 ועד עצם היום הזה, יבוא לידי ביטוי גם במכתבים לרשויות, גם בכתבי תביעה, בכתבי הגנה, בסיכומים, בעיקרי טיעון, בתשובות לכתבי הגנה, ובבקשות ביניים שונות.


אודות המשרד

משרד עריכת הדין ענבל בר-און עוסק במשפט המנהלי ובנקודות המפגש של האזרח הקטן עם הרשות או עם גופים גורמים עתירי כוח (הידועים גם כ"גופים דו מהותיים").

המשרד עוסק בעיקר בתחום הפסיכיאטריה והמשפט, עם דגש על אשפוז בכפייה, ערר וערעור על אשפוז בכפייה, תביעות נזיקין בגין אשפוז בכפייה, מניעה משפטית של אשפוז בכפייה, ועוד.

גם כשאנו עוסקים בתחומי המשפט האזרחי, הדגשים הינם על יחסי האזרח והרשות: תביעות נזיקין כנגד רשויות שלטוניות בגין עוולות חוקתיות, התגוננות מפני תביעות השתקה של רשויות מקומיות, ועוד. 

אתר זה עדיין מצוי בשלבי בנייה, לפיכך הנכם מוזמנים להמשיך ולהתעדכן מפעם לפעם בעמודים חדשים ובמאמרים חדשים.

תחומי עיסוק

  • מטרדי רעש
  • פסיכיאטריה ומשפט (אשפוז בכפייה)
  • משפט מנהלי
  • דיני לשון הרע והגנת הפרטיות
  • נזקי גוף
  • נכי צה"ל

צור קשר

050-4421948*

דוא"ל: [email protected]